KOSIARKI SPALINOWE ORAZ ELEKTRYCZNE


KOSIARKA ELEKTRYCZNA ME 339 powierzchnia trawnika 500m2

  

 

Kosiarka elektryczna Serii 3 jest niezwykle zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Szerokość koszenia wynosi 37 cm. Doskonale nadaje się do koszenia trawników do 500 m². Z 5-stopniową regulacją wysokości koszenia i praktycznym, składanym 40-litrowym koszem na trawę.

 

DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE 

KOSIARKA ELEKTRYCZNA ME 443 powierzchnia trawnika 600m2

 

 

Kompaktowa kosiarka elektryczna o doskonałej wydajności koszenia wyposażona w duży kosz na trawę. Zwrotna i lekka, do trawników o powierzchni do 800 m². Zestaw do mulczowania dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

 

DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE

KOSIARKA ELEKTRYCZNA ME 545 powierzchnia trawnika 800m2

Mocny silnik elektryczny zapewniający dużą wydajność koszenia i lekka obudowa z bardzo wytrzymałego polimeru z ramą z blachy stalowej. Zabezpieczenie przeciążeniowe silnika, 3-stopniowa regulacja wysokości uchwytu z poprzeczką i 7-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia. Doskonała wydajność koszenia i zbierania w przypadku trawników o powierzchni do 800 m². Duży kosz na trawę o pojemności 60 l, wersja Komfort. Możliwość wyposażenia w zestaw do mulczowania przyspieszający koszenie i likwidujący konieczność opróżniania kosza.

 

DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE NA ZAMÓWIENIE

KOSIARKA SPALINOWA MB 443T powierzchnia trawnika 1200m2

 

Kompaktowa kosiarka spalinowa o dobrych parametrach koszenia i pojemnym koszu. Lekka i zwrotna. Przeznaczona do małych i średnich trawników.Komfortowy napęd kół ułatwiający pracę na nierównym terenie.

KOSIARKA SPALINOWA MB 545T powierzchnia trawnika 1200m2

 

Mocny silnik ReadyStart zapewniający dużą wydajność koszenia i lekka obudowa z bardzo wytrzymałego polimeru z ramą z blachy stalowej. 1 bieg do jazdy do przodu, 3-stopniowa regulacja wysokości uchwytu z poprzeczką i 7-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia. Doskonała wydajność koszenia i zbierania w przypadku trawników o powierzchni do 1200 m². Duży, komfortowy kosz na trawę o pojemności 60 l. Możliwość wyposażenia w zestaw do mulczowania.

KOSIARKA SPALINOWA MB 650 T powierzchnia trawnika 2000m2

 

Kosiarka spalinowa do koszenia dużych trawników o powierzchni do 2000 m². 1-biegowy napęd i silnik ReadyStart. Trwała obudowa z aluminium z wymiennymi bocznymi listwami ochronnymi i zderzakiem z przodu. Idealna do koszenia dużych trawników.